A főnököm pácban
Az ember, ha személyi titkárként, asszisztensként dolgozik sok mindent lehet mondani a mindennapjaira, de azt, hogy unalmas lenne biztosan nem. Legalábbis az én főnököm mindig gondoskodik arról, hogy valamilyen izgalom legyen a mindennapokban, és hogy legyen mit leleményességgel és ügyességgel megoldani. Persze ezt nem tanítja senki sem az egyetemen. Sem azt, hogy hogyan lehet kezelni … Olvass tovább